top of page
Dijital Gadget'ı Kullanma

" WhatsApp Business İle
Müşteri Bağlantısında Usta Olun"

"Emlak sektöründe başarılı olmak isteyen danışmanlar için özel olarak tasarlanmış WhatsApp Business atölyemizi keşfedin ve işinizi geliştirmek, müşteri potansiyelinizi artırmak için gerekli becerileri öğrenin."

WhatsApp Image 2023-11-07 at 11.05.17.jpeg

"WhatsApp Business ile
Müşteri İlişkilerinizi Zirveye Taşıyın"

İçerik;

Bu atölye hangi konuları içeriyor;

Image by Simone Secci

Neden Whatsapp

"WhatsApp, emlakçılar için anlık iletişim ve etkili müşteri ilişkileri kurma platformunu sunarak işlerini büyütmelerine yardımcı olur."

Polyester Dergiler

Katalog Oluşturma

"WhatsApp kataloğu, emlakçıların mülklerini ve hizmetlerini organize etmelerine ve müşterilere kolayca görsel olarak sunmalarına yardımcı olur.

Cep Telefonu

Whatsapp Business Geçişi

"Danışmanların Whatsapp Business geçişlerinin kayıpsız gerçekleştirilmesi ve ön ayarlarının yapılması uygulamalı olarak gösterilir."

Image by Ben Sweet

Business Profili

"Emlakçıların müşterileriyle daha iyi iletişim kurmalarına ve markalarını daha etkili bir şekilde tanıtmalarına yardımcı olur. Etkili profilin tüm detaylarını içerir.

Tezahürat eden kalabalık

Toplu Mesaj Listeleri

Emlakçılar için birden çok müşteriye hızlı ve kişiselleştirilmiş iletişim sağlama imkanı sunar, bu da yeni ilanları paylaşmak veya özel teklifleri iletmek için etkili bir yol sunar.

Image by Fringer Cat

Canlı Portföy Alma

"Danışmanlara eğitim esnasında WhatsApp ile nasıl portföy alınacağı uygulamalı olarak gösterilir, danışmanlar kendi veritabanlarının büyüklüğünü anlık olarak görürür.

Eğitim İçin Teklif Alın

İletişim Formunu Doldurun, Size ulaşalım.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Mesajınız için teşekkürler!

bottom of page