top of page

Evren Topal

Gayrimenkul sektörüne özel eğitimler ve atölyeler hazırlıyorum. Sektöre Yazılım üreten firmalara ve startuplara danışmanlık veriyorum.

Eski bir gayrimenkul danışmanı ve deneyimli sektör eğitmeni olarak, PropTech firmalarının büyümesine ve başarısına ivme kazandırmak amacıyla, piyasa analizi, iş modeli geliştirme, ürün inovasyonu, pazarlama ve satış stratejisi, eğitim ve kapasite geliştirme, uyum, işbirliği ve ortaklık geliştirme alanlarında olağanüstü danışmanlık hizmetleri sunuyorum.

RE/MAX Türkiye ile işbirliği içinde, "Power Start" eğitim programını başarıyla yürütüyor ve sektöre yeni giren danışmanları, emlak kariyerlerine heyecan verici ve güçlü bir başlangıç yapabilmeleri için eşsiz bir şekilde hazırlıyorum. Bu kapsamlı eğitim programı sayesinde, yeni danışmanlar, sektördeki en iyi uygulamalar, müşteri ilişkileri yönetimi, FSBO, pazar analizi, uzmanlık alanı ve başarılı satış teknikleri konularında üst düzey bilgi ve beceri sahibi oluyorlar.

Ayrıca, sektör profesyonellerine yönelik yaratıcı ve etkileyici dijital pazarlama eğitimleri sunuyorum. Sahadan edindiğim deneyimleri ve zengin uzmanlığımı birleştirerek, emlak danışmanlarına dijital pazarlama ile emlakçılık konularında heyecan verici eğitimler ve atölyeler düzenliyorum. Bu sayede, danışmanlar dijital dünyada etkin ve başarılı olmak için gerekli becerilere sahip olurken, emlak sektöründe dijital pazarlamanın gücünü kullanarak müşteri potansiyellerini ve satış performanslarını önemli ölçüde artırıyorlar.

Ekran Resmi 2023-07-21 10.42.55.png
Ekran Resmi 2023-07-21 10.42.48.png
Ekran Resmi 2023-07-21 10.42.39.png
Ekran Resmi 2023-07-21 10.42.32.png
bottom of page