Göster, söyle, gönder! Loom ile hepsi mümkün.

https://www.loom.com/ sitesi pandemi günlerinde gayrimenkul danışmanlarının işini bir hayli kolaylaştıracak bir web sitesi. Ekranınızın, kameranızın veya her ikisinin video mesajlarını kaydedin. Bir e-posta yazmaktan veya canlı olarak toplantı yapmaktan daha hızlı.


Örnek Videoyu İzlemek İçin: https://youtu.be/1ThWzScgeIg


Bilgisayarınızda aynı anda webcam ile sizi kayıt ederken diğer taraftan da ekranınızı kayıt ederek sahibinden.com dan arayacağınız potansiyel müşterilerinize, sözleşme imzalamanıza ramak kalmış ve rpa sunacağınız müşteri adaylarınıza hatta portföy sahiplerine ilerleme raporuna kadar sunum yapmanızı kolaylaştırıyor. Alıcılarınıza ekranınızdan portföy fotoğraflarını gösterirken evin her bölümünü rahatlıkla sizin anlatacağınız bu format video atölyesinde çok beğenilince bende size hem detaylı anlatayım hem de bahsettiğim örnek videoyu izlemeniz için buraya link bırakayım istedim.


Web sitesi üzerinden bilgisayarınıza masaüstü uygulamasını indirebilirsiniz.

Loom 5 dakikalık videolarınızı ücretsiz kayıt etmenize ücretsiz müsade ediyor.

Hatta çektiğiniz video direkt olarak https://www.loom.com üzerindeki sizin profilinize yüklüyor.Bugün kendinize bir iyilik yapın ve https://www.loom.com/ adresinde profilinizi açın.

1)Ardından programı çözer çözmez bir FSBO videosu çekip sitenize yükleyin.Fsbo adaylarınıza bu videonun linkini paylaşın.

2)Bir Pazarlama Planı Dosyasını (Power Point / Keynote) açın ve potansiyel müşterilerinize evlerini nasıl satacağınızı anlatın.

3)Her portföyünüze bir LOOM tanıtım videosu hazırlayın. Bu videoları ilan sitelerine yükleyin. Hatta bu videoları ilanların altında video olarak izlettiğinizde ilanınıza her bakan kişiye aslında evi dolaştırmış olacaksınız.

4) Uzmanlık alanınızı anlattığınız bir video hazırlayın.

5)Arazi portföylerinizi google earth üzerinden tanıtın.


İyi ve bereketli bir hafta olsun.


Evren Topal

Gayrimenkul Eğitmeni747 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör