Franchise Eğitimleri

Gayrimenkul Danışmanlığı sektöründe,  bilgi ve beceri kazandırma, yetiştirme ve geliştirme hedefiyle düzenlenen eğitimler ile sektör profesyonellerine katkı sağlamak amacı ile eğitimler ve atölyeler düzenliyorum.

Gayrimenkul franchise firmalarının markada emlakçılık, gayrimenkul danışmanlığı ve broker kariyerine başlayacaklara vereceği mesleki eğitimler için hem içerik hazırlamak ve sunmak hem de mevcut içeriği eğitime dönüştürerek başlangıç eğitimleri veriyorum.

RE/MAX Türkiye ile 3 günlük Power Start başlangıç eğitimlerini RE/MAX üyesi olacak her gayrimenkul danışmanı ve broker adaylarına 3 yıldır farklı bölgelerde ve 2020 yılında ise ZOOM platformu üzerinden gerçekleştiriyorum.

PREMAR Türkiye üyelerine de aynı şekilde 2020 yılında başladığımız PREMAR Türkiye başlangıç eğitimlerini sınıf içi ile başlayıp ZOOM platformu üzerinden 2 günlük eğitim düzeninde gerçekleştiriyoruz.

Gayrimenkul sektöründe franchise sisteminiz varsa ya da yeni bir marka kuracaksanız tüm süreçler için, eğitimler ve yazılım ihtiyaçlarınız hakkında benimle temas kurabilirsiniz.