top of page

Evren Topal - 2023

Eğitim Kataloğu

Gayrimenkulde
Dijital Pazarlama Eğitimi

Ofislere Özel Zoom + Sınıf İçi

Gayrimenkul profesyonellerinin potansiyel müşteri yaratma ve bu potansiyel müşterileri gerçek müşteriye dönüştürmesi için gerekli basit stratejileri ve bu stratejileri uygulamak için gerekli sosyal medya platformları, mesajlaşma uygulamaları ve destekleyici mobile uygulamaları içeren sadece gayrimenkul danışmanlarına özel bir eğitim. Ofis içerisinde uygulamalı şekilde icra edilir ve bol ödev içerir. 

İçeriğinde Instagramda Etkileşim,  Tasarım Atölyesi, Whatsapp Business ile Müşteri Kazanma ve Gimbal Kullanma, Fotoğraf ve Video uygulamaları bulunmaktadır.

Faded Blue And Light Navy Modern Furniture Promotion Facebook Cover-4.png

Instagram Atölyesi

Ofislere Özel Zoom + Sınıf İçi

Gayrimenkul Danışmanlarının potansiyel müşterileri ve belirledikleri hedef kitlelerine hem erişim hem de etkileşimde bulunmalarını sağlamak için Instagramı temel ve orta seviyede nasıl kullanacaklarını, gayrimenkul danışmanlarının stratejilerini ve etkileşimi arttırarak potansiyel müşterileri gerçek müşteriye dönüştürme yöntemlerini içeridir.

Uygulamalı olarak kusursuz gönderi, hikaye paylaşım seçenekleri, reel ve sponsorlu gönderiler hakkında detaylı örnekler görülen bu atölye gayrimenkul danışmanlarının işlerini büyütmek için Instagram'da yapmaları gereken tüm faaliyetleri içermektedir.

Image by Pete Pedroza

Whatsapp Business ile
Müşteri Potansiyeli Yarat

Ofislere Özel Zoom + Sınıf İçi

Gayrimenkul profesyonellerinin potansiyel müşteri yaratma ve bu potansiyel müşterileri gerçek müşteriye dönüştürmesi, daha iyi dönüşüm ve daha düşük maliyetli pazarlama için temelinde Whatsapp uygulamasını iyi kullanması gerekir.

 

Bu atölye ile Whatsaapp Business uygulaması ile toplu mesaj listeleri oluşturmak, Otomatik cevaplar ile karlılama mesajları oluşturmak ve tüm portföylerinizi Whatsapp ta sergilemek için bu atölye hem uygulamalı hem de hızlı sonuç almayı sağlıyor.

Image by Alexander Shatov

Tasarım Atölyesi

Emlakçılara Özel Uygulamalı Atölye

Basılı ve dijital emlak pazarlama görselleri için tek bir yerden oluşturma, ipaylaşma ve tasarlama konusunda emlakçılara tüm hayatını kolaylaştıran canva.com'u ofis ortamında ya da zoom ile uygulamalı olarak tüm yönleriyle işliyoruz.

Emlakçılar ister ofiste ister tüm gün dışarıda olsun, Canva emlakçıların her an yanındadır. Emlak sosyal medya içeriğinden emlak sunum dosyalarına ve emlak kartpostalları gibi el ilanları yazdırmaya kadar. Canva mobil uygulamasında kolayca her şeyi oluşturabilir ve dakikalar içinde yayınlayabilirsiniz. Satış ve kiralama teminatlarını da profesyonel bir şekilde tek tıkla yazdırabilir ve kapınıza kadar teslim ettirebilirsiniz.

Mavi ve Altın Emlak İşi El İlanı.png

Power Start Eğitimi

RE/MAX Türkiye Başlangıç Eğitimi

RE/MAX Türkiye tarafından sektöre yeni başlayan gayrimenkul danışmanları için düzenlenen Power Start eğitimini veren 2 onaylı eğitmeninden biriyim. Bölgelerimdeki ofislere gayrimenkul danışmanı olacak adayları için

3 tam gün zoom ve 4. gün sınıf içi eğitimle sektöre giriş eğitimlerini gerçekleştiriyorum.

Ekran Resmi 2022-06-17 13.16.43.png

Tanışmak & Çalışmak İçin
Tıklayınız

bottom of page